להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 טיפול בסטומה

 


הטיפול שאתה צריך בזמן הנכון

שרות הלקוחות המקצועי של חברת פילטל, מציע לבעלי סטומה תמיכה וסל מוצרים נרחב, כך שאנשים החיים עם סטומה יוכלו לחיות בכבוד ובביטחון. בהתאם למחויבות העמוקה של החברה לייצר מוצרים באיכות הגבוהה ביותר, גובשו נהלי בדיקה קפדניים המדמים את מצבם של אנשים עם סטומה – ויותר מכך.

לפני ששקית סטומה יוצאת לשוק, היא עוברת מסלול מכשולים של 14 יום ב-75% לחות ובחום של 39°C, עם עומס גבוה פי עשר מהמשקל שנושאת שקית סטומה ממוצעת. השקית סופגת מהלומות מימין ומשמאל כדי להבטיח שהמוצר ימלא את תפקידו בצורה עקבית, אפילו בתנאים קיצוניים. כתוצאה סופית של בדיקות אלה, כאשר אנו אומרים שמוצר סטומה יתפקד כמובטח – הוא אכן עושה זאת.

טבעי להרגיש דאגה לגבי החיים עם סטומה, אבל עבור אנשים רבים, ניתוח ליצירת סטומה עשוי להיות התחלה של חיים נוחים יותר. 

יש אנשים שמגלים שיש להם חופש ובריאות טובה יותר המאפשרים להם, למרות שהינם בעלי סטומה, ליהנות מפעילויות שהם אף פעם לא חשבו שיוכלו לבצע. אנו מקווים שגם אתם כאשר תתחילו להרגיש נוח יותר ותחושו ביטחון רב יותר, תוכלו ליהנות מפעילויות כמו נסיעות וטיולים, אירועי ספורט, אכילה במסעדות, או כל פעילות ממנה נהניתם לפני הניתוח שלכם, אנו מאמינים שניתן לחיות חיים מלאים ומספקים יחד גם לאחר הניתוח ליצירת סטומה שעברתם.

פעילויות גופניות - בין אם אתם משחקים טניס או גולף, נהנים מריצה, צעידה, שחייה, סקי או יוגה, תוכלו עדיין להישאר פעילים. באישור אחות הסטומה שלכם תוכלו לחזור לעסוק באותם תחומי ספורט ופעילויות בהם עסקתם לפני הניתוח ליצירת סטומה.

רופאים רבים אינם ממליצים לאנשים החיים עם סטומה לעסוק בספורט מגע כמו איגרוף, היאבקות, או  משחקי כדור, בגלל האפשרות לפגיעה ב סטומה כתוצאה מחבטה חזקה. בין האנשים החיים עם סטומה יש רצים למרחקים ארוכים, מרימי משקולות, גולשי סקי ושחיינים, ולעתים קרובות אנשים הלוקחים חלק ברוב סוגי האתלטיקה האחרים.

אם אתה צריך מידע נוסף או מעוניין לדבר עם אחד מנציגינו אנא צור קשר: 
(שיחת חינם) 1-800-800-150

במייל: מוקד שירות לקוחות

קישור לאתר חברת ConvaTec 

 


 


פילטל - מפיצה ומשווקת מוצרי ConvaTec בישראל                                     שיחת חינם: 1-800-800-150


 


 
לייבסיטי - בניית אתרים