להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 טיפול בפצעים

 

חבישת אקווסל/אקווסל AG ניתוחית

טכנולוגיית הידרופייבר

 
חבישות מתקדמות לטיפול בפצעים קשי ריפוי - עם ניסיון של יותר מ-30 שנה בטיפול בחולים ומחויבות לחדשנות בתחום הטיפול בפצעים, ConvaTec עומדת בחזית שינוי הדרך שבה אנשי מקצועות הבריאות מטפלים בפצעים כרוניים.

חוקרים גילו וקבעו שניתן באמת ובתמים לסייע לריפוי פצעים על ידי שמירת הפצעים מכוסים ומניעת היווצרות גלדים! כתוצאה מהתגליות בתחום הטיפול בפצעים, פותחו חבישות מודרניות שחשובות במיוחד לטיפול בפצעים קשי ריפוי כגון כיבי רגליים ופצעי לחץ. 

שליטה בהפרשות- הפרשות פצע אינן רק נוזלים בלתי פעילים- הבנת מרכיבי ההפרשה והסיבה להופעתה,עשויות לשפר את הטיפול ובחירת חבישות המתאימה ביותר. ריפוי הפצע עשוי להיות מושפע מכמות גבוהה או נמוכה מידי של הפרשות.
בחירת חבישות המאפשרות שליטה בהפרשות הינה חשובה ביותר.
מספר תכונות צריכות להלקח בחשבון בבחירת חבישות לדוגמא, חבישות השומרות על לחות מאוזנת ויכולות לסייע בריפוי ולמנוע הידרדרות במצב הפצעים.

בעוד חבישות רבות סופגות הפרשות או מווסתות אותן דרך נידוף, חבישות אחרות כגון אקווסל, אקווסל-AG ו-וורסיבה XC העשויות בטכנולוגיית הידרופייבר מאפשרות:

נעילת הפרשות: חבישות אלה יוצרות שכבת ג'ל יציבה הנוטה לשמר את המבנה שלה במהלך השימוש ועשויות להקטין את הסיכון למסמוס העור שמסביב לפצע על ידי מניעת דליפת ההפרשות דרך חבישות.

כליאת הפרשות: היכולת של חבישות אלה ללכוד בקטריות ומרכיבי הפרשה בתוך הסיבים, מקטינה משמעותית את הסיכון לזיהום.

 


 


פילטל - מפיצה ומשווקת מוצרי ConvaTec בישראל                                     שיחת חינם: 1-800-800-150


 


 
לייבסיטי - בניית אתרים