להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


   


כבר למעלה משלושה עשורים חברת ConvaTec, כממציאה ומובילה בפתרונות לבעלי סטומה עם מוצרים, כגון טכנולוגיית מולדבל (ConvaTec Moldable™ Technology) וטכנולוגיית הצימוד הדביק (Esteem Synergy™ - Adhesive Coupling™ Technology) העלתה את רמת הטיפול בבעלי סטומה.

קונבטק החלה את דרכה כאשר תאגיד Squibb -סקוויב שיווק חבישה דנטאלית אשר שמרה על יכולתה להידבק על משטח חם ולח. באותו הזמן, בעלי סטומה נאלצו להשתמש בחומרים שגרמו לגירויים כמו דבק גומי ואף סרט הדבקה, להבטחת הצמדת השקיות לגופם.  בנוסף על היות חומרים אלה מעוררי תגובות אלרגיות ומאוד לא נעימים לשימוש, לא ניתן היה לבטוח בהם. כך זוהה צורך גובר והולך לפתרון  הולם. המוניטין של קונבטק כמחוללת את השינוי בחיי אנשים, התחיל בשנת 1978 עם הקמת קונבטק כיחידה נפרדת. בשנה זאת החלו לייצר ולשווק  את מגן העור סטומהייסיב (®Stomahesive) הייחודי לסטומה המיוצר מהידרוקולואיד כחלק מציוד הסטומה הראשון בעולם בטכניקת 2 יחידות.
מוצרים אלה אפשרו להעניק את רמת הנוחות, הבטיחות וההגנה על העור, שלא נתאפשרה מעולם בעבר. מוצרים אלה אף העניקו לבעלי סטומה חופש ושקט נפשי. 
 
יותר משלושים שנים של חדשנות ודאגה טיפולית
 
בשנת 1982 הייתה קונבטק חלוצה עם רעיון הטיפול בפצעים בסביבת ריפוי לחה, בעזרת חבישות הגרנופלקס ההידרואקטיביות. זה היה ההישג החשוב ביותר  בתחום הטיפול בפצעים מזה מאה שנים.  החבישות ההידרוקולואידיות , ההופכות לג'ל במגע עם נוזלי הפצע, שינו באופן קיצוני את אופן הטיפול של הצוות הרפואי בפצעים וביססו את מעמדה של קונבטק כמקור אמין ביותר לטיפול בפצעים וכהתקדמות  החשובה ביותר מזה מאה שנים בתחום ריפוי פצעים.
 
אנו בפילטל חולקים את אותם הערכים והחזון – להאריך ולחזק חיי אדם בעזרת ציוד ומוצרים רפואיים באיכות הגבוהה ביותר.
שרות הלקוחות המקצועי של חברת פילטל, מציע לבעלי סטומה תמיכה וסל מוצרים נרחב, ולצוות המקצועי יעוץ לגבי מגוון החבישות ומוצרי הסטומה.

למידע נוסף אנא צור קשר: 

במייל: מוקד שירות לקוחות

קישור לאתר חברת ConvaTec

ניתן להשיג את מוצרי חברת קונבטק,בכל קופות החולים  ובבתי המרקחת בישראל.אאאיותר מרבע מאה של חדשנות ודאגה טיפולית
 
חברת פילטל פרמצבטיקל בע"מ נוסדה ע"י מר יהודה גולן בשנת 1979. 
 
קונבטק החלה את דרכה כאשר תאגיד Squibb) סקוויב ) שיווק חבישה דנטאלית אשר שמרה על יכולתה להידבק על משטח חם ולח. באותו הזמן, בעלי סטומה נאלצו להשתמש בחומרים שגרמו לגירויים כמו דבק גומי ואף סרט הדבקה, להבטחת הצמדת השקיות לגופם.  בנוסף על היות חומרים אלה מעוררי תגובות אלרגיות ומאוד לא נעימים לשימוש, לא ניתן היה לבטוח בהם. כך זוהה צורך גובר והולך לפתרון  הולם. המוניטין של קונבטק כמחוללת את השינוי בחיי אנשים, התחיל בשנת 1978 עם הקמת קונבטק כיחידה נפרדת. בשנה זאת החלו לייצר ולשווק  את מגן העור סטומהייסיב   (Stomahesive®)הייחודי לסטומה המיוצר מהידרוקולואיד כחלק מציוד הסטומה הראשון בעולם בטכניקת 2 יחידות.
מוצרים אלה אפשרו להעניק את רמת הנוחות, הבטיחות וההגנה על העור, שלא נתאפשרה מעולם בעבר. מוצרים אלה אף העניקו לבעלי סטומה חופש ושקט נפשי. 
בשנת 1982 הייתה קונבטק חלוצה עם רעיון הטיפול בפצעים בסביבת ריפוי לחה, בעזרת חבישות  הגרנופלקס  ההידרואקטיביות. זה היה ההישג החשוב ביותר  בתחום הטיפול בפצעים מזה מאה שנים.  החבישות ההידרוקולואידיות , ההופכות לג'ל במגע עם נוזלי הפצע, שינו באופן קיצוני את אופן הטיפול של הצוות הרפואי בפצעים וביססו את מעמדה של קונבטק כמקור אמין ביותר לטיפול בפצעים וכהתקדמות  החשובה ביותר מזה מאה שנים בתחום ריפוי פצעים.
 
אנו בפילטל חולקים את אותם הערכים והחזון – להאריך ולחזק חיי אדם בעזרת ציוד ומוצרים רפואיים באיכות הגבוהה ביותר.
קונבטק כחברה עולמית המובילה בתחום הטיפול בסטומה, וכאחת המובילות בתחום הטיפול בפצעים, ממשיכה להתפתח בשני תחומים חובקי עולם אלה. בתחום הטיפול בפצעים חברת קונבטק מאמצת גישה הוליסטית אשר מיישמת  את ההתפתחות  המדעית בטיפול היום יומי בפצעים ובשמירה על העור.
בתחום הטיפול בסטומה החברה מפתחת מוצרים חדשניים ושירותים מתקדמים אשר עוזרים לבעלי הסטומה לשוב במהרה לשגרת חיי היום יום.
ניתן להשיג את מוצרי חברת קונבטק,בכל קופות החולים  ובבתי המרקחת בישראל.


 


פילטל - מפיצה ומשווקת מוצרי ConvaTec בישראל                                     שיחת חינם: 1-800-800-150


 


 
לייבסיטי - בניית אתרים